visavoyage
 • +38(063) 107 55 84
 • +38(068) 505 03 93
 • +38(050) 260 95 23
заказать услуги 24/7
Евгения Сверстюка 21
Главная » Статті » Оформити закордонний паспорт терміново

Ми хотіли б розповісти одну життєву історію, нашого клієнта, який звернувся до нас за допомогою. VISAVOYAGE має досвід швидкого оформлення біометричного закордонного паспорта і наша пропозиція була надією для клієнта. Для орієнтиру на сьогоднішній день це 2 робочих дні, не рахуючи дня подачі і дня видачі.

Оформити закордонний паспорт терміново

Терміново закордонний паспорт – це реально!

Як оформити закордонний паспорт терміново? Ми хотіли б розповісти одну життєву історію, нашого клієнта, який звернувся до нас за допомогою. Як найчастіше і буває або поїздка не очікується з’явилася або ж, що то затягнулося, але результат один: потрібно їхати, а закордонного паспорта немає або він закінчується.

Далі, як зазвичай немає часу, а офіційні терміни виготовлення закордонних паспортів 7 і 20 робочих днів. Пошук інформації в Інтернеті багато всього написано, не зрозуміло де правда, а де ні. Але, щось робити треба!

Ми змогли пояснити нашому клієнтові, що можливо оформити закордонний паспорт терміново за 3 дні. Це і було основою для співпраці. Між нами був укладений договір, згідно з яким ми надавали інформаційну підтримку і можливість представляти інтереси клієнта у всіх необхідних органах які беруть участь в процесі виготовлення закордонного паспорта.

VISAVOYAGE має досвід роботи з терміновими закордонними паспортами і наша пропозиція була надією для клієнта. Подача документів повинна бути в Києві, це економить час на доставку. Що і сталося, 27 числа о 18:00 документи були подані, а вже 30 в цей же час були успішно отримані.

Не мало важливим фактором для термінового оформлення закордонного паспорта є такі фактори, як наявність раніше закордонних паспортів, місце подачі і прописка. Терміновий закордонний паспорт в Києві можна оформити самостійно або скористатися послугами VISAVOYAGE.

Закордонний паспорт терміново або закордонний паспорт за 3 дні – це реально для Вас. Ми готові запропонувати в разі гострої необхідності допомогу в оформленні біометричного закордонного паспорта терміново. Для орієнтиру на сьогоднішній день це 2 робочих дні, не рахуючи дня подачі і дня видачі.

Можливо після отримання паспорта Вам необхідно буде допомога в отриманні робочої візи або візу за 1 день!

Хочемо нагадати, що громадяни України мають можливість мати одночасно 2 діючих закордонних паспорти. Якщо з якихось причин Ви вирішили поміняти паспорт, це також є і можливо!

Зручним сервісом для подачі документів буде паспортний сервіс. Подача документів особиста, забрати документи можливо в місці подачі або використання мобільнї доставки паспорта, замовивши цю послугу. Також ми консультуємо людей про географічне розташування паспортних столів і переліку документів для отримання закордонного паспорта.

Біометричний паспорт терміново може бути виготовлений за 1 день або 2 дні, в разі якщо питання стоїть дуже гостро, наприклад термінове лікування, і, якщо є відповідні документи для цього про це описано в Постанові Кабінету Міністрів України № 152 від 7 травня 2014 року.

У Харкові терміново зробити закордонний паспорт можливо також швидко як і в інших містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Ужгород, Харків, Вінниця, Житомир, Кропивницький … але швидше за все отримати паспорт терміново можна тільки в столиці. Швидке оформлення закордонного паспорта найчастіше потрібно в найпотрібніший момент, поїздка на носі, а закордонні паспорти немає або він прострочений.

Станом на початок 2020 року в середньому вартість послуги термінового оформлення закордонного паспорта в Україні серед комерційних компаній коливається від 1500 грн до 2500 грн плюс обов’язкові платежі грубо 1500 грн.

Для дітей зробити терміново закордонний паспорт аналогічно дорослому. Для маленьких дітей подати документи може один з батьків.

Сподіваємося наша стаття стала корисною тим хто шукає термінове оформлення закордонного паспорта. Будемо раді співпраці. Просимо уточнювати актуальні терміни і вартість на послугу «Швидкий закордонний паспорт», з практики вони можуть змінюватися.

закордонний паспорт
Терміново в Києві від 2 роб. днів

4900₴

Що входить у вартість?
 • Безкоштовна консультація;
 • Подача документів в паспортний сервіс;
 • У вартість включено збори;
 • Укладання Договору на надання послуг;
 • Інформаційне-юридичний супровід;
Не відкладайте!

довіртеся професіоналам

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (16 оценок, среднее: 4,13 из 5)
Loading...

отзывы

   
visavoyage
 • +38(063) 107 55 84
 • +38(068) 505 03 93
 • +38(050) 260 95 23
заказать услуги
Евгения Сверстюка 21
В с е   с т р а н ы