visavoyage
 • Паспорта:
  +38(063) 854 69 82
 • Визы:
  +38(068) 505 03 93
 • +38(050) 260 95 23
 • +38(063) 107 55 84
заказать услуги 24/7
Евгения Сверстюка 21
Главная » Статті » Оформити закордонний паспорт терміново

Ми хотіли б розповісти одну життєву історію, нашого клієнта, який звернувся до нас за допомогою. VISAVOYAGE має досвід швидкого оформлення біометричного закордонного паспорта і наша пропозиція була надією для клієнта. Для орієнтиру на сьогоднішній день це 2 робочих дні, не рахуючи дня подачі і дня видачі.

 

Оформити закордонний паспорт терміново

Терміново закордонний паспорт – це реально!

Як оформити закордонний паспорт терміново? Ми хотіли б розповісти одну життєву історію, нашого клієнта, який звернувся до нас за допомогою. Як найчастіше і буває або поїздка не очікується з’явилася або ж, що то затягнулося, але результат один: потрібно їхати, а закордонного паспорта немає або він закінчується.

Далі, як зазвичай немає часу, а офіційні терміни виготовлення закордонних паспортів 7 і 20 робочих днів. Пошук інформації в Інтернеті багато всього написано, не зрозуміло де правда, а де ні. Але, щось робити треба!

Ми змогли пояснити нашому клієнтові, що можливо оформити закордонний паспорт терміново за 3 дні. Це і було основою для співпраці. Між нами був укладений договір, згідно з яким ми надавали інформаційну підтримку і можливість представляти інтереси клієнта у всіх необхідних органах які беруть участь в процесі виготовлення закордонного паспорта.

VISAVOYAGE має досвід роботи з терміновими закордонними паспортами і наша пропозиція була надією для клієнта. Подача документів повинна бути в Києві, це економить час на доставку. Що і сталося, 27 числа о 18:00 документи були подані, а вже 30 в цей же час були успішно отримані.

Не мало важливим фактором для термінового оформлення закордонного паспорта є такі фактори, як наявність раніше закордонних паспортів, місце подачі і прописка. Терміновий закордонний паспорт в Києві можна оформити самостійно або скористатися послугами VISAVOYAGE.

Закордонний паспорт терміново або закордонний паспорт за 3 дні – це реально для Вас. Ми готові запропонувати в разі гострої необхідності допомогу в оформленні біометричного закордонного паспорта терміново. Для орієнтиру на сьогоднішній день це 2 робочих дні, не рахуючи дня подачі і дня видачі.

Можливо після отримання паспорта Вам необхідно буде допомога в отриманні робочої візи або візу за 1 день!

Хочемо нагадати, що громадяни України мають можливість мати одночасно 2 діючих закордонних паспорти. Якщо з якихось причин Ви вирішили поміняти паспорт, це також є і можливо!

Зручним сервісом для подачі документів буде паспортний сервіс. Подача документів особиста, забрати документи можливо в місці подачі або використання мобільнї доставки паспорта, замовивши цю послугу. Також ми консультуємо людей про географічне розташування паспортних столів і переліку документів для отримання закордонного паспорта.

Біометричний паспорт терміново може бути виготовлений за 1 день або 2 дні, в разі якщо питання стоїть дуже гостро, наприклад термінове лікування, і, якщо є відповідні документи для цього про це описано в Постанові Кабінету Міністрів України № 152 від 7 травня 2014 року.

У Харкові терміново зробити закордонний паспорт можливо також швидко як і в інших містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Ужгород, Харків, Вінниця, Житомир, Кропивницький … але швидше за все отримати паспорт терміново можна тільки в столиці. Швидке оформлення закордонного паспорта найчастіше потрібно в найпотрібніший момент, поїздка на носі, а закордонні паспорти немає або він прострочений.

Станом на початок 2021 року в середньому вартість послуги термінового оформлення закордонного паспорта в Україні серед комерційних компаній коливається від 1500 грн до 2500 грн плюс обов’язкові платежі грубо 1500 грн.

Замовлення послуги оформлення закордонного паспорта в прискореному режимі не означає 100% гарантію отримання його, наприклад за 3 дні. Існує форс-мажорні ситуації, при яких оформлення може бути продовжено. Вартість оформлення може бути при цьому переглянута. У будь-якому випадку, не рекомендується покупка квитків або грошове вкладення в Вашу майбутню поїздку до моменту отримання закордонного паспорта. VISAVOYAGE з радістю може надати Вам консультацію з оформлення закордонного паспорта серед існуючих можливостей третьої сторони.

Для дітей зробити терміново закордонний паспорт аналогічно дорослому. Для маленьких дітей подати документи може один з батьків.

Сподіваємося наша стаття стала корисною тим хто шукає термінове оформлення закордонного паспорта. Будемо раді співпраці. Просимо уточнювати актуальні терміни і вартість на послугу «Швидкий закордонний паспорт», з практики вони можуть змінюватися.

закордонний паспорт
Терміново в Києві від 2 роб. днів

5900₴

Що входить у вартість?
 • Безкоштовна консультація;
 • Подача документів в паспортний сервіс;
 • У вартість включено збори;
 • Укладання Договору на надання послуг;
 • Інформаційне-юридичний супровід;
Не відкладайте!

довіртеся професіоналам

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (20 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

отзывы

   
visavoyage
 • Паспорта:
  +38(063) 854 69 82
 • Визы:
  +38(068) 505 03 93
 • +38(050) 260 95 23
 • +38(063) 107 55 84
заказать услуги
Евгения Сверстюка 21
В с е   с т р а н ы