Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

Віза без особистої присутності

Віза без особистої присутності

З кожним роком кількість країн готові видавати візу без особистої присутності збільшується. Іспанія, Угорщина, Нідерланди та інші країни працюють вже так.

Чи можливо отримати візу без особистої пристуності?

Виза без личного присутствия

Віза без особистої присутності в Шенген можлива, для тих, хто здавав біометрії (відбитки пальців) з 23 червня 2015 року. Шенгенвіза без особистої присутності є найпоширенішим запитом останнім часом.

Кому може бути корисною віза без особистої присутності?

Громадянам, яким необхідно їхати на подачу документів в інше місто, наприклад: Ви проживаєте в Одесі, Дніпропетровську чи Харкові, а Посольство знаходиться в Києві. Це додаткові витрати на проїзд і незручність!
Також Ви не хочете витрачати свій час, як на подачу, так і на паркан документів і можете доручити це завдання на візове агентство.

Хто може скористатися?

Для того, що б подати документи без особистої присутності, необхідно, що б за останні бажано 2 роки, Ви вже відкривали Шенгенську візу і Ваші відбитки вже раніше здавалися.

Також, відзначимо, що віза без присутності в: Австрію, Іспанію, Італію, Бельгію, Литву, Угорщину, Польщу, Словаччину, Німеччину, Нідерланди, Чехію та інші, нічим не відрізняється пакетом документів від особистої подачі. Пакет документів такий же. Єдина відмінність або скажімо обмеження – не кожна країна відповідно до своїх правил приймає документи без особистої присутності.

Варто також відзначити з кожним роком кількість країн готові видавати візу без особистої присутності збільшується. Іспанія, Угорщина, Нідерланди та інші країни працюють вже так, але країни Польща, Литва …. навіть якщо Ви раніше здавали відбитки, все одно доведеться це зробити ще раз.

Для дітей віком до 12 років особиста присутність не обов’язкова на подачі документів на візу, так як вони звільнені від здачі відбитків пальців.

Подача документів без особистої присутності де можлива?

Подати документи можна в Посольство або Візовий центр, країни яка готова прийняти документи відповідному чином. Завжди перед кожною подачею документів бажано уточнювати порядок подачі документів і бути готовим надати додаткові обов’язкові документи, такі як нотаріальне доручення.

Також Ви можете скористатися додатковою послугою отримання візи за один день.

На порталі VISAVOYAGE можна знайти безліч корисної інформації. Якщо у Вас залишилися питання або ви не хочете самостійно заповнювати анкету, на Порталі VISAVOYAGE можете вибрати потрібного Виконавця і він із задоволенням Вам у цьому допоможе. Ви завжди зможете звернутися за допомогою до Виконавців за консультацією щодо отримання візи без особистої присутності.  

Нижче заповнюйте форму і тисніть кнопку “Знайти фахівця” або телефонуйте.

 

Рубрика:Візи
102 0

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?