Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

Робоча віза в Польщу 2021

Робоча віза в Польщу 2021

Робоча віза в Польщу 2021 дає можливість нарешті перетинати кордони не проходячи карантину. Робочі приглашення на 6, 9, 12 місяців у 2021 році вже замовляють!

Содержание

Робоча віза в Польщу 2021

Робоча віза в Польщу 2021 – поїхали!

Робоча віза в Польщу 2021 ставати ще доступнішим! З кожним роком все більше людей бажає поїхати працювати за кордон. Для громадян України та інших країн СНД, а також для громадян інших країн з видом на проживання в Україні, найбільш популярні варіанти роботи в країнах Європи. Польща – одна з країн, яка знаходиться в топі працевлаштування в Європі. Серед інших популярних країн: Чехія, Литва, Естонія, Німеччина. Інформацію про особливості оформлення робочих віз для цих країн Ви також зможете знайти в інших статтях на нашому сайті.

Як поїхати в Польщу? Умови при пандемії коронавіруса.

З червня 2020 року Польща відновила прикордонний рух в межах внутрішніх кордонів ЄС. З початку 2021 року дана ситуація не змінилася. Ви можете вільно в’їжджати і виїжджати з Польщі, а також перетинати територію Польщі транзитом. При здійсненні поїздок не потрібно проходити карантин в Польщі, маючи на руках з собою тести зроблені за 48 годин і перекладені польською або англійською мовами.

Повернемося ж до Робочої візі в Польщу в 2021 році …

Всіх бажаючих поїхати працювати в Польщу, умовно, можна розділити на тих, хто має свого роботодавця і не потрібна допомога в пошуку документів для оформлення візи, і тих, хто перебуває в активному пошуку варіантів виїхати працювати до Польщі.

Робоча віза в Польщу 2021 році – зміни і нюанси при оформленні!

У зв’язку з локдауном, введеним в січні 2021, візові центри Польщі в Україні, не приймають заявки особисто від заявників. Робоча віза в Польщу 2021, для подачі необхідно користуватися послугами Нової Пошти. Після закінчення локдауна, за офіційною інформацією 25 січня 2021 року візові центри відновлять прийом документів особисто від заявників.

Можливість подати документи через кур’єрську службу доставки також залишиться можливою.

Звертаємо Вашу увагу, що термін розгляду документів при подачі через Нову Пошту більше, ніж подати документи особисто. Все буде залежати від швидкості передачі Ваших документів у візовий центр Новою Поштою.

Види запрошень для оформлення довгострокових робочих віз до Польщі

Перший етап у визначенні, як в майбутньому буде проходити оформлення візи, це на який термін Вам потрібно їхати працювати.

1. Oświadczenie (Освядченіе) – запрошення на роботу в Польщу на 180 днів. Дає можливість відкрити робочу візу в Польщу на строк 180 днів в одному півріччі, або 180 днів в одному році.

Переваги Освядченіє:

 • Термін оформлення даного запрошення від 2 до 8 днів (дізнайтеся, як можна прискорити процес виготовлення запрошення). Це один з найшвидших варіантів швидкого оформлення польської робочої візи.
 • Дозволено оформлення, якщо закінчилися дні по безвізу.
 • Можна легко змінити роботодавця.

Особливості Освядченіє:

 • Необхідність очікування в своїй країні наступних 180 днів після терміну закінчення візи. Вихід з цієї ситуації – оформлення сезонної або Воєвудський візи в Польщу (читайте нижче).
 • Таке запрошення видається обмеженому числу громадян СНД. У нього входять громадяни України, Білорусі, Росії, Вірменії, Грузії. Для громадян інших країн необхідно робити індивідуальний запит або ж оформляти інший тип візи.

2. Zaświadczenie (Засвядченіє) – запрошення для оформлення сезонної візи терміном до 9 місяців перебування в Польщі.

Переваги Засвядченія:

 • Термін оформлення досить швидкий – від 5-ти до 15-ти днів (дізнайтеся, як можна прискорити процес виготовлення запрошення).
 • Можливість працювати в Польщі протягом 9 місяців. Після закінчення терміну дії візи, можливо повернутися і продовжити роботу щодо безвізового режиму.
 • Такі запрошення можуть бути оформлені громадянам будь-яких країн.
 • Можливо оформлення відразу після закінчення терміну дії піврічної візи або закінчення днів по безвізу.

Особливості Засвядченіє:

 • Віза оформляється до кінця поточного року. Наприклад, якщо Ви отримали запрошення в серпні поточного року, віза буде видана на 5-6 місяців, в залежності від дати подання документів. Тобто, віза видана на термін до кінця поточного року. Актуальність таких запрошень завжди буде на початок поточного року. Плюс в тому, що після закінчення однієї сезонної візи, можна відразу оформляти нову.
 • Можуть виникнути питання при зміні роботодавця.
 • Можливо легально працювати тільки на сезонних роботах.

3) Zezwolenie (Зазволеніє) – запрошення для оформлення візи терміном на 1 рік, підписана воевудой (губернатором області).

Переваги Зазволенія:

 • Можливість працювати в Польщі протягом 1 року.
 • Можливо оформлення після закінчення днів по безвізу; відразу після закінчення піврічної або сезонної візи.
 • Видається громадянам будь-яких країн.
 • Після закінчення візи, Ви можете повернутися до Польщі щодо безвізового режиму.

Особливості Зазволенія:

 • Таке запрошення оформляється 35-45 днів.

Скільки коштує оформлення робочої візи до Польщі і як оплатити?

На даний момент, вартість сервісного збору становить 15 євро. Громадяни України не оплачують консульський при оформленні робочої візи в Польщу. Громадяни інших країн з видом на проживання в Україні, додатково оплачують консульський збір у розмірі 80 євро.

Термін розгляду документів становить 6 робочих днів, не включаючи день подачі та видачі документів. У крайніх випадках, Консульство може затримати розгляд документів від 30 до 60 днів, без пояснення причин затримки. В окремих випадках, при наданні переконливих доказів, Консульство Польщі може прийняти рішення про прискорення процесу оформлення візи. В цьому випадку, оплачується додатковий консульський збір. Для громадян України він становить 30 євро, для громадян інших країн з видом на проживання в Україні – 110 євро.

Окремо оплачується послуга кур’єрської доставки документів у візовий центр і назад, в розмірі 360 грн.

Всі ціни актуальні на січень 2021 года !!! У майбутньому ціни можуть як зменшитися, так і стати більше. Рекомендуємо перевіряти цю інформацію перед подачею документів на візу.

В першу чергу, необхідно сплатити сервісний збір візового центру. Існує три варіанти оплати:

 1. Оплата онлайн на сайті КредоБанку. Для використання цієї послугою можливо навіть якщо Ви не є клієнтом даного банку.
 2. Оплата за допомогою програми «Приват24». Скористатися цією послугою можуть лише клієнти ПриватБанку. Кожен заявників зобов’язаний сплатити збір індивідуально за себе зі свого аккаунта «Приват24». Винятком є ​​неповнолітні діти до 18 років, оплату може зробити один з батьків). Звертаємо Вашу увагу, що прізвище та ім’я в квитанції про оплату сервісного збір і, прізвище та ім’я заявника на візу повинні збігатися. В іншому випадку, документи будуть не прийняті або повернуті Вам і необхідно буде заново оплачувати сервісний збір.
 3. Особисто у відділенні КредоБанку, ІдеяБанка або ПриватБанку. Вам необхідно мати при собі оригінали внутрішнього і закордонного паспорта. При оплаті сервісного збору для дитини, один з батьків надає оригінал свого внутрішнього паспорта, закордонний паспорт дитини і свідоцтво про народження дитини.

Подача документів на робочу візу в Польщу через Нову Пошту в 2021 році

Звертаємо Вашу увагу, що при подачі документів через Нову Пошту, Вам необхідно надати оригінали заповненої та підписаної консульської анкети, і додаткових форм, оригінал і копію закордонного паспорта, запрошення від роботодавця з Польщі, фотографію.

Решта документів надаються в копіях, включаючи, страховий поліс.

Ви можете подати документи тільки в певному відділенні Нової Пошти у себе в місті і відправити на певний відділення по регіону Вашої реєстрації.

Необхідно взяти з собою повний пакет документів і роздрукувати реквізити для оплати на Новій Пошті. Квитанцію про оплату послуг Нової Пошти (360 грн – без СМС інформування про вихід паспорта, 410 грн – включаючи СМС). Без цієї квитанції документи не будуть прийняти у візовому центрі.

Після розгляду документів у Консульстві Польщі, Ваш паспорт буде відправлений на відділення Нової Пошти, які Ви вказуєте при відправці документів.

Основні переваги подачі документів через Нову пошту:

 • – Подача документів БЕЗ ОСОБИСТОГО ПРИСУТНОСТІ: якщо ж Ви перебуваєте в Києві, а прописані в Одесі, то подавати документи і їхати в Одесу НЕ ПОТРІБНО !!!
 • – Подача документів БЕЗ ЧЕРГИ: також не маловажним для громадян буде терміновість подачі документів. Не потрібно чекати записи в візовий центр. Досить тільки сплатити візовий збір і зібрати правильно пакет документів. В цьому Вам допоможуть експерти, яких можливо знайти через форму Допомоги на Порталі VISAVOYAGE.
 • – Оплата візового збору БЕЗ ОСОБИСТОГО ПРИСУТНОСТІ: можна оплатити візовий збір, не виходячи з дому онлайн. 

Як подати документи через Нову Пошту і сплатити сервісний збір онлайн при подачі документів на робочу візу в Польщу 2021?

Візові центри Польщі в Україні надають можливість подачі документів за допомогою кур’єрської служби доставки, що має на увазі, що на даний момент немає необхідності їхати особисто у візовий центр для подачі документів. Подача документів відбувається в візовий центр за місцем реєстрації, на певний відділення Нової Пошти.

Звертаємо увагу, що така послуга доступна тільки громадянам України. Громадяни інших країн з видом на проживання в Україні, подають документи особисто і здають відбитки пальців. Якщо стаття стала корисною для вас просимо залишити свій відгук. 

Рубрика:Візи Країна: Польща Тип: Робоча
102 0

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?