Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

Легалізація іноземців в Україні

Легалізація іноземців в Україні

Крім легально тривалого перебування на території України, іноземці, які мають тимчасовий або постійний вид на проживання в Україні можуть подавати документи на отримання Шенгенської, Американської, Великобританський, Канадської і інших віз.

Содержание

Легалізація іноземців в Україні

Легалізація іноземців в Україні в 2021 році, а саме: тимчасовий вид на проживання в Україні 2021 або постійний вид на проживання в Україні 2021 дає можливість легально перебувати від 6 міс до 3 і більше років на території України. 

Ти іноземець, який прибув до України на довгий час і не знаєш як легалізувати своє перебування в Україні?

Рекомендуємо звернутись до Міграційного консультанта, який підбере для вас відповідну підставу для вашої легалізації місця перебування відповідно до чинного законодавства України, підготує необхідні документи та отримає разом з вами готовий документ.

В нашому спектрі послуг ви зможете отримати:

 • Підготовка документів та отримання дозволу на працевлаштування для іноземців;
 • Підготовка документів та отримання посвідки на тимчасове проживання (ПТП) та посвідки на постійне проживання (ППП);
 • Надамо за потреби адресу для місця реєстрації іноземця після оформлення посвідки та допоможемо в оформленні;
 • Допомогу в отримані РНОКПП (ідентифікаційний код);
 • Допомогу в оформлені нотаріальні переклади паспортів;
 • Та інші…

Детальніше ми постараємося описати найбільш поширені питання з якими стикаються іноземні громадяни для отримання ПТП і ППП в Україні і механізми їх вирішення:

Якщо іноземний громадянин планує приїхати в Україну або вже перебувати в Україні, варто задуматися про правила перебування в Україні. Вид на проживання Україна – найпоширеніший запит в інтернеті серед іноземних студентів.

До 90 днів на території України можуть перебувати без візи громадяни: Росії, Молдови, Білорусі, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Узбекистану.

Всім іншим іноземним громадянам необхідно мати візу в Україну: туристичну, гостьову, студентську, національну …

Легалізація іноземців в Україні БЕЗ ПІДСТАВ!

 • Можна відкрити бізнес на території України (наприклад компанію ТОВ).
 • Або отримати дозвіл на працевлаштування в Україні через робоче місце.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні до 3 років – процедура отримання ВНЖ через відкриття компанії іноземному громадянину:

 • Спочатку виходить Ідентифікаційний код (ІПН);
 • Далі відкривається компанія ТОВ (іноземець засновник компанії, якщо компанія не активна, то необхідно подавати нульову звітність)
 • Отримуємо дозвіл на роботу в Україні

Всі ці етапи можна зробити без присутності іноземця на території України, головне мати довіреність від нього. Іноземець може оформити довіреність, перебуваючи за кордоном через Консульство і відправити поштою.

 • Отримання національної візи Д 04, (оформляється за кордоном в Консульстві України), якщо іноземець громадянин: Росії, Молдови, Білорусі, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Узбекистану то така віза йому не потрібна;
 • Зміна статусу перебування в Україні, іноземцю необхідно виїхати і в’їхати в Україну, в разі якщо він знаходитися на території України;
 • Також потрібна зміна Директора (що б іноземець по ЄДР став ще і Директором);
 • Далі оформляється тимчасовий вид на проживання в Україні (ПТП)
 • Прописка.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні – процедура отримання ПТП через робоче місце іноземному громадянину:

У разі якщо у іноземця залишилося мало часу перебування в Україні, можливо, отримати дозвіл на працевлаштування через робоче місце.

 • Для цього необхідно укласти Договір з компанією, яка готова взяти іноземного громадянина на роботу;
 • Отримати Дозвіл на роботу;
 • Отримати національну візу D 04, (оформляється за кордоном в Консульстві України), для громадян з безвізових країн така віза не потрібна.
 • Оформити ПТП України на 1 рік
 • Прописатися.

Легалізація іноземців в Україні МАЮЧИ ПІДСТАВИ!

Посвідка на тимчасове проживання в Україні, підстави отримання для іноземця:

 • Робота в Україні;
 • Шлюб з громадянином України або ж іноземцем у якого є посвідка на проживання в Україні (потрібно запитувати де він був оформлений що б зрозуміти чи потрібен апостиль чи ні.
 • Волонтерство (останнім часом все частіше ставлять відмови по отриманню ПТП через волонтерство).

Посвідка на постійне проживання в Україні, підстави отримання для іноземця:

Більш детально проконсультувати по процедурі отримання ППП в Україні допоможуть Виконавці на Порталі VISAVOYAGE. Варто відзначити, що підставами можуть бути інвестиції в Україну (100 000 $), які постраждали від торгівлі людьми, близькі родичі (брат, бабуся ….), за територіальним походженням … Спочатку подаються документи для отримання дозволу на імміграцію в Україну ( термін розгляду документів до 1 року). Після подаються документи на отримання ППП в Україну. Зараз ППП видають терміном на 10 років з подальшим продовженням.

Важливо знати іноземним громадянам:

Навіщо потрібна легалізація іноземця в Україні, навіщо потрібно отримувати ПТП або ППП іноземцю в Україні?

Крім легального тривалого перебування на території України, іноземці, які мають тимчасовий або постійний вид на проживання в Україні можуть подавати документи на отримання Шенгенської, Американської, Великобританський, Канадської і інших віз.

Як купити вид на проживання в Україні?

Вид на проживання в Україні не продається, можна купити або відкрити компанію або ж інвестувати в економіку України сто тисяч доларів США. Таким чином іноземець отримає підстави для подачі документів на дозвіл на проживання в Україні.

Вид на проживання в Україні для Росіян, Білорусі та інших громадян країн СНД в 2020 році:

Легалізація іноземців в Україні з ближнього зарубіжжя – щоденна робота. Найчастіше можемо відзначити динаміку отримання ПТП і ППП громадян РФ і Білорусі. В основному іноземці отримують ПТП на 3 роки шляхом відкриття компанії та ведення бізнесу на території України. ППП найчастіше отримують за родинними зв’язками. Адже не секрет що наші народи дуже тісно пов’язані.

Як іноземцю продовжити термін перебування перебуваючи в Україні?

Для продовження перебування в Україні іноземцю необхідні важливі підстави, це може бути догляд за хворим, хвороба і лікування, пологи … – за умови надання підтверджуючих документів, а також первинна подача на оформлення ПТП в Україні.

Заява про продовження подаються іноземцем не раніше ніж за 10 і не пізніше ніж за 3 робочих дні до закінчення терміну перебування.

Штрафи для іноземних громадян:

 • Перевищив термін перебування в Україні
 • Якщо підстав немає іноземець може не надовго затриматися і при виїзді оплатити штраф від 1700 до 5100 грн (сума на розсуд інспектора).
 • Невчасно зареєстрував місце проживання.

Де можна отримати посвідку на проживання в Україні?

Посвідка на постійне проживання в Україні можна отримати в будь-якому місті України: Київ, Харків, Вінниця, Черкаси, Житомир, Дніпро, Одесі, Львові, Херсоні, Миколаєві; точно також як і тимчасовий вид на проживання в Україні. 

Рубрика:Міграція Країна: Україна Тип: Громадянство, ПМП, ТВП
102 0

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?