Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

Закордонний паспорт Україна

Закордонний паспорт Україна

Отримати закордонний паспорт в Україні! Кожен громадянин може мати одночасно 2 діючих біометричних закордонних паспорти. Що за документ, де подати на закордонний паспорт, термін розгляду, як отримати паспорт при втраті, і інша корисна інформація описана в цій статті. Для громадян які проживають за кордоном, також доступна можливість отримати консультацію від Виконавців Порталу.

Содержание

Закордонний паспорт – детально про головне.

Закордонний паспорт Україна – проїзний документ для виїзду за кордон, у формі книжечки. Громадянам України згідно із законом можна мати одночасно 2 діючих закордонних паспорти. Закордонний паспорт в Україні в світовому рейтингу Henley Passport Index зайняло 41 місце. Оформлення закордонного паспорта в Україні для будь-якого віку.

Навіщо потрібен закордонний паспорт України?

Кожен громадянин країни, для виїзду за кордон повинен мати з собою проїзний документ, що засвідчує його особу. У паспорт ставляться позначки прикордонних служб про перетин кордону. Також, в паспорт ставиться візи, в країни, які вимагають її наявність для в’їзду в країну. Закордонний паспорт Україна дає Вам можливість для здійснення операцій за кордоном, наприклад: відкриття банківського рахунку, отримання посвідки на проживання, працевлаштування, лікування, навчання …

Що таке біометричний закордонний паспорт?

Цінність біометричного закордонного паспорта в наявність чіпа (електронний носій інформації) на якому записані всі ваші дані включаючи і відбиток пальця. Біометричний закордонний паспорт  в формі книжечки дозволяє ідентифікувати людину за відбитками пальців, як відомо у кожної людини свій унікальний відбиток пальця. Таким чином, біометричний закордонний паспорт дає можливість швидкої і точної ідентифікації людини при перетині кордону.

Який термін дії закордонного паспорта?

Термін дії закордонного паспорта обмежений, дорослий закордонний паспорт видається на 10 років, дитячий видається на 4 роки.

Де можна подати документи на закордонний паспорт?

Подати документи на закордонний паспорт можна тільки в радять державних установах:

  • ДП «Документ»,
  • Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП),
  • Міграційній службі,
  • а також в Консульстві України, якщо Ви перебуваєте за кордоном.

Хто може забрати біометричний паспорт?

Подати документи на оформлення біометричного закордонний паспорт може тільки особисто заявник, також тільки заявник може і забрати. Вся справа в ідентифікації людини. При подачі документів Ви здаєте відбиток пальця і ​​коли забираєте також, таким чином система ідентифікує громадянина і дозволяє співробітнику видати відповідний проїзний документ. Виняток з цього правила будуть діти до 12 років. 

Як отримати закордонний паспорт перебуваючи за кордоном?

Перебуваючи за кордоном у разі, якщо закінчується закордонний паспорт Ви можете звернутися в Консульство України в країні вашого перебування. Зауважимо, що термін отримання закордонного паспорта при подачі документів через Консульство України набагато довше ніж, якби документи були подані в Україні. Це може займати і кілька місяців.

Якщо Ви за кордоном і втратили закордонний паспорт, як його відновити?

Рекомендуємо в першу чергу заспокоїться, ще раз подумати, де Ваш паспорт може бути. У більшості випадків ця рада працює. Але, що робити якщо паспорт був вкрадений або загублений? В даному випадку Ви повинні звернутися за допомогою в Консульство України в країні Вашого перебування. У свою чергу, Консульство зафіксує втрату закордонного паспорта і після видасть тимчасовий проїзний документ, який дає можливість безперешкодно повернутися в Україну. Далі Вам потрібно подати документи заново на новий закордонний паспорт у відповідних підрозділах, які вказані були в статті вище.

Які терміни розгляду документів на закордонний паспорт в Україні?

В законі України прописані терміни, за які громадянин України повинен отримати закордонний паспорт. Чи не терміновий розгляд документів 20 робочих днів. Так само є можливість оформити “Терміновий закордонний паспорт“.

Закордонний паспорт для дітей.

Для успішного оформлення біометричного закордонного паспорта дитині рекомендується прочитати статтю: “Закордонний паспорт для дитини».

Закордонний паспорт для жителів окупованих територій.

Важливим для громадян України, які проживають на окупованих територіях буде розуміння тонкощів подачі документів на біометричний закордонний паспорт України. Вся корисна інформація описана в статті: “Закордонний паспорт для жителів Донбасу».

Закордонний паспорт ціна 2021.

Платежі, які сплачує громадянин України регламентовані законодавством:

  • Терміновий розгляд – 1046 грн (адміністративні послуги, бланк і його персоніфікація);
  • Чи не терміновий розгляд – 694 грн (адміністративні послуги, бланк і його персоніфікація);

Якщо ж подача документів відбувається в ДП «Документ», вартість сервісного збору складе додатково – 400 грн;

Також ДП «Документ» надає виїзне оформлення закордонного паспорта і мобільна видача (Київ) – 2100 грн + 82 грн комісія банку на 1 людину. Ціна зменшується при збільшенні кількості осіб;

Також, варто зазначити вартість послуг приватних комерційних компаній надають інформаційну підтримку – від 1000 грн.

Як самостійно можна прискорити розгляд закордонного паспорта?

Кожен громадянин України може звернутися в електронну приймальню Міграційної служби України та написати радять «Клопотання» з проханням прискорити розгляд справи.

Як скористатися виїзної біометрією, хто цю послугу надає?

Хочемо також зазначити, що у ДП «Документ» є можливість виїзного оформлення закордонного паспорта. Для цього необхідно оформити заявку на сайті або зателефонувати. Найчастіше цим сервісом можуть скористатися зайняті люди або для своїх співробітників комерційна компанія … Відзначимо, що така функція працює не у всіх містах України і краще уточнювати актуальність даної послуги під час пандемії.

Біометричний закордонний паспорт Україна та відміна від ID карти?

ID – карта (Айді карта) – внутрішній паспорт громадянина України. Детальніше можна ознайомитися в статті: «ID карта терміново в Україні».

Закордонний паспорт в Києві, які особливості подачі документів?

Якщо ми говоримо про особливості подачі документів, то лідером з-за своєї прихильності буде столиця України – місто Київ. Тут знаходяться всі основні центри обробки та друку паспорта. Тому, термін розгляду документів на закордонний паспорт в Києві буде самим мінімальним. Звичайно, у великі міста України: Харків, Житомир, Одеса, Івано-Франківськ, Львів, Дніпро, Кропивницький, Ужгород, Полтава та інші доставка документів може зайняти на кілька днів довше.

Бажання Порталу VISAVOYAGE бути, як можна доступніше до кожного. Не важливо, де Ви зараз: в Польщі, Литві, Чехії, США, Великобританії, Австралії, Канаді, Німеччині, Росії, Індії, Китаї і т.д.

На Порталі VISAVOYAGE в розділі “Потрібна допомога?” можна залишити заявку і отримати консультацію з оформлення закордонного паспорта в Україні від відповідного Виконавця по важливих питаннях.

Рубрика:Документи Країна: Україна Тип: Закордонний паспорт
102 0

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Нужна помощь?

Обязательные поля помечены *

Мессенджер *

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?