Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

Закордонний паспорт для дитини

Закордонний паспорт для дитини

Отримання, заміна, здача, втрата, правила використання – закордонний паспорт для дитини в 2021 році. Допоможемо розібратися з тонкощами подачі документів на закордонний паспорт дітям різного віку – від немовляти до 16 років.

Закордонний паспорт для дитини терміново – отримання, заміна, здача, втрата, правила використання.

Найчастіше буває, що батькам необхідно оформити закордонний паспорт для дитини терміново, так як виліт на носі, а паспорта немає, або ось-ось закінчитися термін його дії. Раніше діти могли подорожувати за кордон з батьками або при наявності власного проїзного документа дитини, або дані дитини вносили в закордонний паспорт одного з батьків. Починаючи з 2015 року, Державна міграційна служба України змінила правила оформлення паспортів для дітей. На даний момент, закордонний паспорт для дитини видається терміном дії на 4 роки. З 16 років діти отримують паспорт на 10 років.

Через пару днів початок навчального сезону, перший дзвінок у новій закордонної школі і перед Мамою постало питання: як в найкоротші терміни оформити біометричний закордонний паспорт терміново в Києві для своєї дитини? Термін дії старого закордонного паспорта закінчувався. Мама проконсультувалася з профільним експертом і прийняла рішення діяти. Поїздка дитини на перший дзвінок на навчання за кордон не була зірвана. Термінове оформлення закордонного паспорта аналогічно дорослому. Про це і за скільки днів можна оформити паспорт терміново для дитини можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Терміново оформити закордонний паспорта для дитини – які документи потрібно?

 • Оригінал свідоцтва про народження дитини;
 • Оригінал попереднього закордонного паспорта дитини (якщо такий був);
 • Оригінал внутрішнього паспорта або ID-карти (плюс виписка про прописку) батька;
 • Оригінал або копія ідентифікаційного коду батька;
 • Оригінал фото 10х15 дитини (якщо дитина не буде присутня на подачі);
 • Якщо один з батьків громадянин не України – довідка про визнання громадянства дитини.

Дитячий закордонний паспорт терміново – умови і процедура видачі.

 • до 12-ти років присутність дитини на подачі документів не обов’язково. Подати документи повинен один з батьків;
 • з 12-ти років діти обов’язково присутні на подачі документів і здають відбитки пальців;
 • з 14-ти років діти надають оригінал ID-карти (плюс виписка про прописку) та ІПН дитини старшого 12-ти років. Без ID-карти оформити паспорт з 14-ти років неможливо. Також обов’язкова присутність дитини разом з одним із батьків на подачі документів. Пакет документів для батьків залишається стандартним, крім того, що не потрібно заздалегідь готувати фото дитини;
 • Оформити закордонний паспорт дитина з 16-ти років може самостійно.

Дитячий закордонний паспорт для громадян України, які прописані в Донецькій, Луганській області або в АР Крим,

може знадобитися надати додаткові документи:

 • Свідоцтво про шлюб батьків.
 • Довідки переселенця.
 • Водійське посвідчення батьків.
 • Пенсійне посвідчення батька.
 • Інші документи.

Також отримати вже готовий закордонний паспорт дитини може тільки той з батьків, який був присутній на подачі документів. Дитина самостійно або третьою особа не можуть забрати паспорт.

Закордонний паспорт для дитини – витяги із законодавства.

Правила оформлення закордонного паспорта для дітей, регулюються Міграційної службою України. Більше даних про законодавчі акти по посиланню: https://mfa.gov.ua/npas/osoblivosti-oformlennya-zakordonnikh-pasportiv-dityam

Отримати закордонний паспорт дитині швидко за 2, 3, 5, 7 днів це реально!

Термінове оформлення закордонного паспорта дитині можливо в Києві за 2, 3, 5, 7 робочих днів. Якщо у дитини закінчується термін дії закордонного паспорта або паспорт був загублений, або можливо це новонароджена дитина і потрібно терміново летіти за кордон, в цьому випадку радимо звернутися за допомогою до міграційної служби України або до наших консультантів. Кожен випадок індивідуальний і вимагає швидкої консультації і вибору правильної стратегії подачі документів. Також, потрібно детально перевірити наявність усіх необхідних документів.

Дитячий закордонний паспорт 2 021 – ціна оформлення.

Вартість оформлення дитячого закордонного паспорта нічим не відрізняється від оформлення закордонного паспорта для дорослого. Державні платежі однакові. Вартість оформлення закордонного паспорта для дитини залежить від термінів оформлення.

Обмін закордонного паспорта дитині.

Умови обміну або оформлення другого закордонного паспорта дитині, нічим не відрізняється від умов оформлення першого закордонного паспорта. Оформити закордонний паспорт дитині єдиною умовою є обов’язкове надання попереднього закордонного паспорта.

Здача паспорта дитини.

Якщо у дитини був закордонний паспорт дію, якого вже закінчилося, скоро закінчиться, або паспорт ще діє, є три варіанти дій за попереднім документом:

 1. Ви можете здати паспорт. Він буде анульований і законодавчо у Вашої дитини буде один діючий закордонний паспорт.
 2. Ви можете анулювати паспорт, але залишити його у себе, як підтвердження попередньої історії подорожей для дитини. Це може бути корисно, якщо Ви надалі плануєте оформляти візи в країни, де необхідно підтвердити попередню візову історію. Також законодавчо у дитини буде один діючий закордонний паспорт.
 3. Ви можете не здавати і не анулювати попередній закордонний паспорт. Його обов’язково потрібно надати на подачі документів. Але, Ви маєте право залишити даний паспорт чинним. Законодавчо будь-який громадянин України може мати на руках не більше двох діючих закордонних паспортів.

Важливо знати при оформленні закордонного паспорта дитині і пересуванні!

Відповідно до Закону України, стаття 313 “Право на свободу пересування” Цивільного кодексу України передбачається, що громадянин України, якому виповнилося шістнадцять років, може на вільно виїжджати за межі України. Громадянин України, якому не виповнилося 16 років, може виїжджати за межі України тільки при вирішенні батьків (офіційних опікунів), в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, крім випадків, передбачених законом. Постанова від 27 січня 1995 року N 57.

На даний момент, дитячий закордонний паспорт оформляється дітям з народження. У немовлят і дітей до 12-ти років не зніматимуть відбитки пальців. Дитині видається повноцінний біометричний паспорт терміном дії до 4 року і дозволяє дитині користуватися безвізовим режимом.

Оформити закордонний паспорт для дитини терміново допоможуть фахівці VISAVOYAGE. Замовити консультацію на сайті ви можете в будь-який час і в будь-який день тижня 24/7/365.

Корисні статті:

Термінове оформлення закордонного паспорта для жителів Донбасу і переселенців

Термінове оформлення закордонного паспорта від 2-3 р.д.

Термінове оформлення ID карти

Рубрика:Документи Країна: Україна Тип: Закордонний паспорт
102 0
Світлана
Маю практичний досвід в оформленні: біометричного закордонного паспорта, ID карти, ідентифікаційного коду та інше. Телефонуйте!

Потрібна допомога?

Світлана
Поскаржитись на фахівця

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?