Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

Оформити закордонний паспорт терміново

Оформити закордонний паспорт терміново

Ми хотіли б розповісти одну життєву історію, досвід термінового оформлення біометричного закордонного паспорта в Україні за кілька днів. Орієнтовно це 2 робочі дні, не враховуючи день подачі і день видачі.

Терміново закордонний паспорт – це реально!

Як оформити закордонний паспорт терміново?

Біометричний паспорт терміново може бути виготовлений не пізніше ніж, через 7 (сім) робочих днів з дня оформлення заяви-анкети та до 3 (трьох) робочих дніву зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, що пов’язано з насущною потребою. Іншими словами закордонний паспорт терміново можливо оформити за 1 день або 2 дня чи за 3 дні у виключних випадках або за особливим рішенням Міграційної служби України. Термінове оформлення за 3 дні можливо у разі, якщо питання стоїть дуже гостро, наприклад, термінове лікування або смерть родича. Але якщо є відповідні документи для цього. Про це написано в Постанові Кабінету Міністрів України № 152 від 7 травня 2014 року.

Ми хотіли б розповісти одну життєву історію, жительки Києва, яка потребувала допомоги термінового оформлення закордонного паспорта. Як найчастіше і буває або поїздка несподівано з’явилася, або ж щось затягнулося, але результат один: потрібно їхати, а закордонного паспорта немає або він закінчується.

Далі, як зазвичай немає часу, а офіційні терміни виготовлення закордонних паспортів 7 і 20 робочих днів. Пошук інформації в Інтернеті багато всього написано, не зрозуміло де правда, а де ні. Але щось робити треба!

Через пару днів потрібно відлітати, питання серйозне. Перед нею стало питання: як у найкоротші терміни оформити біометричний закордонний паспорт терміново в Києві? Термін дії старого закордонного паспорта закінчувався.

Оформлення біометричного закордонного паспорта відноситься до державних послуг і є компетенцією Міграційної служби України. Жителька Києва після консультації з профільним експертом, щодо законних шляхів термінового оформлення закордонного паспорта за три дні і легального оформлення біометричного закордонного паспорта зрозуміла, що є надія, і це реально в разі гострої необхідності, при цьому важливим буде надання до Міграційної служби пакету документів, що підтверджує терміновість поїздки.

Те, що можливо оформити закордонний паспорт за 3 дні, і було основою для співпраці з профільним експертом! Було укладено Договір, згідно з яким Мама отримала потрібну для неї консультацію, був зібраний пакет документів для подачі, а також згідно термінів розгляду і плану дій підготовано Звернення до Міграційної служби України, де експерт міг представляти інтереси Мами і дитини у всіх необхідних органах, які беруть участь в процесі виготовлення закордонного паспорта.

Подача документів повинна бути в Києві, це економить час на доставку. Що і сталося, 27 числа о 18:00 документи були подані, а вже 30-ого в цей же час були успішно отримані. Власне поїздка не була зірвана і всі зусилля було потрачено недарма.

Не менш важливим фактором для термінового оформлення закордонного паспорта є такі фактори, як наявність раніше отриманих закордонних паспортів, місця подачі і прописки. Терміновий закордонний паспорт в Києві можна оформити самостійно.

Закордонний паспорт терміново або закордонний паспорт за 3 дні – це реально для кожного, в разі гострої необхідності і допомога в оформленні біометричного закордонного паспорта терміново, також може бути абсолютно легальною. Орієнтовно на сьогоднішній день це 2 робочих дні, не враховуючи день подачі і день видачі.

Громадяни України останнім часом частіше виїжджають за кордон з метою роботи і, можливо, після отримання паспорта Вам необхідно буде допомога в отриманні робочої візи, але якщо з якихось причин у Вас виявився на руках не біометричний паспорт, а старого зразка, тоді отримати візу за 1 день! буде для Вас ще одним варіантом.

Хочемо нагадати, що громадяни України мають можливість мати одночасно 2 діючих закордонних паспорти. Якщо з якихось причин Ви вирішили поміняти паспорт, це також можливо!

Зручним сервісом для подачі документів буде паспортний сервіс ДП “Документ”. Подача документів особиста, забрати документи можливо в місці подачі або з використанням мобільної доставки паспорта, замовивши цю послугу. Також подати документи можна в підрозділі Міграційної служби України або ЦНАП (центр надання адміністративних послуг). На сайті можна знайти місце розташування паспортних столів і перелік документів для отримання закордонного паспорта.

У Харкові терміново зробити закордонний паспорт можливо також швидко, як і в інших містах: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Ужгород, Харків, Вінниця, Житомир, Кропивницький. Але швидше за все отримати паспорт терміново все таки в столиці. Швидке оформлення закордонного паспорта найчастіше потрібно в найпотрібніший момент, поїздка на носі, а закордонний паспорт відсутній або він прострочений.

Станом на 2021 рік у середньому вартість послуги термінового оформлення закордонного паспорта в Україні серед профільних експертів за консультаційні та представницькі послуги коливаються від 1500 грн. до 2500 грн. плюс обов’язкові платежі, грубо 1500 грн.

Замовлення послуги оформлення закордонного паспорта у прискореному режимі не означає 100%-у гарантію його отримання, наприклад за 3 дні. Існує форс-мажорні ситуації, в яких оформлення може бути продовжено. Вартість оформлення може бути при цьому переглянута. У будь-якому випадку, не рекомендується придбання квитків або грошове вкладення у Вашу майбутню поїздку до моменту отримання закордонного паспорта. Портал VISAVOYAGE рекомендує з питань оформлення закордонного паспорта звертатися до відповідних державних підрозділів або до перевірених профільних фахівців. В Києві в 2021 році користується попитом закордонний паспорт для жителів Донбасу (ДНР, ЛНР). Ціни на закордонний паспорт для громадян України,  що проживають на окупованих територіях залежать від багатьох показників.

Які документи потрібні для оформлення термінового закордонного паспорта?

Документи для дорослого:

  • Цивільний паспорт або ID карта (також лист прописки);
  • Ідентифікаційний код;
  • Попередні закордонні паспорти;

Документи для дитини:

  • Свідоцтво про народження дитини;
  • Попередні закордонні паспорти;
  • Цивільний паспорт або ID карта одного з батьків;
  • Якщо один з батьків не є громадянином України, обов’язково довідка про громадянство дитини (оригінал).

Для дітей зробити терміново закордонний паспорт аналогічно дорослому. Для маленьких дітей до 12 років не обов’язково особиста присутність, подати документи може один з батьків при наявності 1 фото дитини розміром 10х15 матове.

Перевіряйте документи заздалегідь, перед покупкою туру або авіаквитків.

У сезон відпусток оформити закордонний паспорт терміново, як показує спостереження, найчастіше потребують громадяни України, які проживають за кордоном і діти. Адже не секрет, що термін дії дитячого закордонного паспорта менше, ніж у дорослого. Перед подорожжю або будь-якою планованою поїздкою, будь ласка, перевірте спочатку свої Документи, отримаєте впевненість і гарантію, що вони є, а після  цього плануйте викуповувати тур або авіаквиток.

Портал VISAVOYAGE працює для Вас, збираючи найактуальнішу інформацію, а також дає можливість на сайті знайти підходящого експертного Виконавця. Просимо звернути увагу, що Портал VISAVOYAGE – надає рекламні послуги і є Інформаційним майданчиком. Угоду користувача можна прочитати перейшовши за посиланням.

Сподіваємося наша стаття стала корисною тим, хто шукає термінове оформлення закордонного паспорта.

Рубрика:Документи Країна: Україна Тип: Закордонний паспорт
Теги: Терміново
102 0
Світлана
Маю практичний досвід в оформленні: біометричного закордонного паспорта, ID карти, ідентифікаційного коду та інше. Телефонуйте!

Потрібна допомога?

Світлана
Поскаржитись на фахівця

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?