Некоторые страницы сайта находятся в процессе обновления. Просим извинить за неудобства.

ID карта терміново в Україні

ID карта терміново в Україні

ID карта може бути оформлена для громадян України за прискореною процедурою! Як оформити, які потрібні документи та про пошук потрібного експерта читайте на Порталі…

ID карта терміново – це можливо.

ID карта терміново – детальний розбір, поїхали!

У Постанові Кабінету Міністрів України від 25 березня 20215 року №302 у редакції №745, вказано, що термінове оформлення Айті карти складає ДО 10 РОБОЧИХ ДНІВ. У свою чергу це говорить про те, що термін розгляду для кожного окремого випадка може носить індивідуальний характер. Тому що, якщо стоїть питання термінового оформлення пластикові  ID карти за більш короткий термін: за 1 день, 2 дня, 3 дня, 5 днів, 7 днів, рекомендуємо у першу чергу уточняти варіанти виходу із ситуації у співробітників Міграційної служби України або у профільних компетентних спеціалістів, які надають свої консультаційні або представницькі послуги для населення. Портал VISAVOYAGE надає інформаційний ресурс користувачам з максимально корисною інформацією і не надає послуги з термінового оформлення ID карти. Портал працює як майданчик між Користувачами і Виконавцями. Тому всі запитання Ви також можете направити з приводу термінового оформлення ID карти експертам, які надають дані послуги на сторінці сайту «Потрібна допомога?»

ID картка, айді картка, айді паспорт, ід карта, id паспорт, ід паспорт – все одне і теж, це паспорт громадянина України у формі пластикової картки розміром 54х85,6 мм. Варто відзначити, що цивільні паспорти у формі книжечки більше не видаються. Всі громадяни, що досягли 14-річного віку повинні оформити ID паспорт! ID паспорт, серія і номер, а також інші терміни детально описані на сайті Міграційної служби України. ID карта – це пластикова карта з занесеними біометричними даними людини на електронний носій. Серія ID паспорта громадянина України та ідентифікаційний код вказані на поверхні. Прописка або Форма 13 видається окремо на аркуші паперу формату А4. (Потрібна прописка в Києві?)

Які дані вносяться на ID карту:

 • Ваше ім’я;
 • Ваша стать;
 • Ваше громадянство;
 • Ваша дата народження;
 • Ваш унікальний номер запису в Реєстрі;
 • Ваше місце народження;
 • Ваш підпис;
 • Ваше фото;
 • Ваш податковий номер;
 • Номер документа;
 • Дата закінчення терміну дії документа;
 • Дата видачі документа;
 • Орган ДМС, що здійснив оформлення паспорта (код).

Термін оформлення термінової ID карта для громадян України.

 • Стандартний термін оформлення Айді карти – не пізніше 20 робочих днів після оформлення заяви-анкети;
 • Прискорене або термінове оформлення – не пізніше 10 робочих днів після оформлення заяви-анкети.
 • Важливо! Якщо ID картка оформлюється вперше, наприклад, дитячий айді паспорт або id карта у разі первинного оформлення по досягненню 14 років, повинна бути оформлена не пізніше 20 робочих днів після оформленої заяви-анкети.

Термінове оформлення ID карти в Україні, в основному має попит, в трьох варіантах:

 • Отримання ID карти після досягнення 14 років;
 • Заміна паспорта на ID карту при псуванні паспорта або при зміні прізвища;
 • Заміна паспорта на карту при втраті або крадіжці паспорта;

Ми постараємося прописати для Вас нюанси і ситуації, в яких опинилися люди і як можна з цих ситуацій вийти. 

Отримання ID карти по досягненні 14 років

Основні документи, які потрібні для оформлення:

 • копії паспортів батьків / опікунів батьків;
 • оригінал і копія свідоцтва про народження дитини.

Додатково для прописаних в Києві, бажано, додатково надати форму 13 (довідка про місце реєстрації, яка може бути оформлена в Центрі надання адміністративних послуг за місцеп прописки).

Додатково для громадян, які прописані в Донецькій, Луганській області або в Криму, потрібно довідки переселенців дитини і одного з батьків. Наявність цих довідок впливатиме на те, чи буде вказана прописка в Донецькій, Луганській області або в Криму у вкладиші до карти.

Заміна паспорта на карту при псуванні паспорта або при зміні прізвища

Основний документ, який потрібно для оформлення – внутрішній паспорт (пошкоджений або на попереднє прізвище).

Решта документів під індивідуальну ситуацію.

Для прописаних у Києві, бажано Форму 13, для прописаних в Донецькій, Луганській області або в Криму – додаткові документи, аналогічно, як у попередньому пункті.

Заміна паспорта на карту при втраті або крадіжці паспорта

Для оформлення айді-карти Вам знадобитися:

– копія втраченого паспорта (при можливості);

– оригінали та копії додаткових документів або одного з таких документів: закордонний паспорт, свідоцтво про шлюб або народження, водійські права, пенсійне посвідчення тощо);

– довідка з поліції про втрату або крадіжку паспорта (бажано).

Важливо знати про ID паспорти!

 1. Для прописаних в Донецькій, Луганській області необхідна довідка переселенця. Прописка може бути збережена.
 2. ID картка оформлюється тільки особисто. Третя особа не може подати документи замість Вас. При оформленні Ви здаєте відбитки пальців.
 3. Якщо у Вас немає прописки, Ви можете оформити карту. У цьому випадку, у вкладиші до карти буде вказано, що місце проживання невизначено.
 4. Звертаємо Вашу увагу, що при заміні паспорта на карту, термін виготовлення може бути більше, якщо у Вашому внутрішньому паспорті не була під час замінена фотографія.
 5. Подавати документи можна в Києві, навіть, якщо Ви прописані в Одесі, Харкові, Вінниці, Мелітополі, Львові, Дніпрі, Хмельницькому, Житомирі та інших містах України.

Можливо Вам також знадобиться – Оформлення закордонного паспорта швидко! 

ID  паспорт ціна

При оформленні ID карти є оплата адміністративного збору. Важливо! Якщо ж Вам 14 років, при первинному оформленні ви звільняєтесь від сплати даного збору.

Нижче приведена вартість у випадку термінового і не термінового оформлення ID карти у підрозділах Міграційної служби України.

 • Вартість оформлення ID карти до 20 робочих днів = 363 грн (адміністративні послуги 126 грн, вартість бланка 237 грн);
 • Вартість оформлення термінової ID карти до 10 робочих днів = 489 грн (адміністративні послуги 252 грн, вартість бланка 237 грн);
 • У разі втрати або пошкодження додатково сплачується 34 грн.

Вартість на ринку профільних фахівців з питань підтримки у  оформленні ID карти може бути індивідуальною і коливатися від пару сотень гривень до кількох тисяч.

На завершення хочемо подякувати Вам, за те, що Ви цінуєте нашу роботу, сподіваємося наша стаття була для Вас корисною і Ви змогли отримати відповіді на Ваші запитання. Ставте лайк і переходите до інших статей!

Рубрика:Документи Країна: Україна Тип: ID картка
Теги: Терміново
102 0
Світлана
Маю практичний досвід в оформленні: біометричного закордонного паспорта, ID карти, ідентифікаційного коду та інше. Телефонуйте!

Потрібна допомога?

Світлана
Поскаржитись на фахівця

Залиште коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

Зміст

Допомогти?

Зміст
Допомогти?